Nie zapomnij o...

Podziel się

Pamiętaj, aby odpowiednio wcześniej zamówić dodatkowe usługi, które będą niezbędne na Twoim stoisku - np. przyłącze prądu. Tych formalności dokonasz bezpośrednio w Strefie Wystawcy:

Daj sie łatwiej odnaleźć podczas targów - nie zapomnij uzupełnić danych teleadresowych, logotypu firmy, informacji o prezentowanej ofercie. Kontroluj zamówienia i swoje faktury. Wszystko w wygodny sposób zrobisz na swoim koncie w Strefie Wystawcy: 

ZBUDUJ STOISKO Z IDEA EXPO

Zaplanuj odpowiednie do Twoich potrzeb stoisko - liczy się każdy detal. Zobacz ofertę IDEA EXPO, specjalistów od kreacji stoisk dopasowanych do potrzeb i zapewniającego maksymalizację korzyści płynących z udziału w targach. Ponad 30 letnie doświadczenie i blisko 6000 stoisk budowanych każdego roku - postaw na sprawdzoną i solidną firmę!

REKLAMA PODCZAS TARGÓW

Bądź jeszcze bardziej widoczny podczas targów! Zobacz jakie masz możliwości z City Marketing!

DODATKOWE USŁUGI REKLAMOWE

Wykorzystaj pełne możliwości Grupy MTP - skorzystaj z usługi wysyłki materiałów promocyjnych przez nasze Centrum Logistyczne. Do Twojej dyspozycji są również bazy danych Grupy MTP.

Ulotki, plakaty, katalogi... Wszystko co musisz wydrukować, możesz zlecić w naszej drukarni. Do Twojej dyspozycji oddajemy doświadczoną i pomocną załogę! 

Dotrzyj z informacją o Twojej firmie i ofercie do wyselekcjonowanej grupy potencjalnych klientów. Grupa MTP dysponuje bazą niemal 2 milionów adresów kontaktowych z różnych gałęzi gospodarki. Kto jest w kręgu Twoich zainteresowań?

GASTRONOMIA

Skorzystaj z usług GARDEN CITY i ciesz sie wyśmienitym smakiem świeżo przygotowanych dań! Z GARDEN CITY możesz:

  • skorzystać z jednej z pięciu designerskich restauracji klasy PREMIUM: „cinnamon”, „vanilla”, „tabasco”, "saffron", „oregano” lub "bistro basilico"
  • zarezerwować stolik na spotkanie biznesowe
  • zamówić catering na stoisko

 

PERSONEL POMOCNICZY

Potrzebujesz pracowników do obsługi stoiska? Zapewniamy osoby z dużym doświadczeniem w pracy podczas targów, ktorzy rozumieja potrzeby i oczekiwania wystawców oraz gości targowych. 

ZAREZERWUJ HOTEL

Współpracujemy z większością poznańskich obiektów noclegowych. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a przeprowadzimy cały proces za Ciebie, proponując najlepsze opcje według Twoich potrzeb. 

TARGI PO GODZINACH

Zrelaksuj się w Poznaniu! Program Targi po Godzinach pozwoli Tobie spędzić wolny czas w Poznaniu z gwarancją wysokiej jakości usług, przyjaznej atmosfery i korzystnych cen! Już dzisiaj zaplanuj dodatkowe aktywności w Poznaniu, kulinarnej stolicy Polski!